Просмотр собрания по группе - Авторы 5bff4099-ca34-49a6-8323-48cad591fe0e

Перейти к: 0-9 А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
или введите несколько первых букв:  
Результаты 1 по 11 из 11
Дата выпускаНазваниеАвтор(ы)
Май-2008Макромоделювання систем автоматичного керування на базі СХСАПР у середовищі LINUXНіколаєнко, В. М.; Бармін, С. К.
Май-2007Методичне та інформаційно-комп’ютерне забезпечення термофункціонального гіпермоделювання цифрових пристроїв електронної побутової апаратуриНіколаєнко, В. М.; Ємельяненко, М. М.
Май-2010Функціональне макромоделювання автоматизованих об’єктів та систем управління з компенсацією заданих нелінійностей у середовищі СхСАПРНіколаєнко, В. М.; Обертович, Д. І.
Май-2009Функціональне макромоделювання нелінійних динамічних об’єктів і систем на базі СХСАПРНіколаєнко, В. М.; Меньшиков, М. Г.
Май-2008Інформаційно-комп'ютерне забезпечення штучного старіння ємнісних елементів та їх темпофункціональне макромоделювання на базі СХ САПРНіколаєнко, В. М.; Андруш, А. І.
Май-2009Інформаційно-комп`ютерне забезпечення штучного старіння селективних компонентів ез та їх темпофункціональне макромоделюванняНіколаєнко, В. М.; Мірша, С. А.
Май-2009Інформаційно-комп’ютерне забезпечення компонентів ез з властивостями резонансу і затримки та їх темпофункціональне макромоделюванняНіколаєнко, В. М.; Гриценко, С. А.
Май-2010Інформаційно-комп’ютерне забезпечення синтезу швидкодіючих регуляторів для заданих об’єктів з запізненнямНіколаєнко, В. М.; Дімов, С. В.
Май-2008Інформаційно-комп’ютерне забезпечення штучного старіння резисторних елементів та їх темпофункціональне макромоделювання на базі СХ САПРНіколаєнко, В. М.; Буряченко, О. Д.
Май-2007Інформаційно-методичне забезпечення старіння та темпофункціонального моделювання пасивних елементів електронних засобів для СхСАПРНіколаєнко, В. М.; Федченко, М. М.
Май-2007Інформаційно-методичне забезпечення штучного старіння та темпофункціонального моделювання активних елементів електронних засобів для СхСАПРНіколаєнко, В. М.; Волков, В. М.