Матеріали конференцій, семінарів каф. ЕЗІКТ Главная страница коллекции Просмотр статистики

Просмотр
Подпишитесь на эту коллекцию, чтобы ежедневно получать уведомления по электронной почте о новых добавлениях
Ресурсы коллекции (Сортировка по Даты сохранения в по убыванию порядке): 1 по 20 из 21
Дата выпускаНазваниеАвтор(ы)
Май-2008Макромоделювання систем автоматичного керування на базі СХСАПР у середовищі LINUXНіколаєнко, В. М.; Бармін, С. К.
Май-2007Інформаційно-методичне забезпечення старіння та темпофункціонального моделювання пасивних елементів електронних засобів для СхСАПРНіколаєнко, В. М.; Федченко, М. М.
Май-2007Методичне та інформаційно-комп’ютерне забезпечення термофункціонального гіпермоделювання цифрових пристроїв електронної побутової апаратуриНіколаєнко, В. М.; Ємельяненко, М. М.
Май-2007Інформаційно-методичне забезпечення штучного старіння та темпофункціонального моделювання активних елементів електронних засобів для СхСАПРНіколаєнко, В. М.; Волков, В. М.
Май-2007Поділ двовомірних векторів ознак на класи в системах машинного зоруЩербакова, Г. Ю.; Волошин, В. В.
Май-2007Розробка програмного забезпечення для гнучкого автоматизованого виробництваПанов, Л. І.; Бондар, В. І.
Май-2008Визначення конструктивних параметрів контактних з'єднань МПФ (IEEE 802.11)Єфіменко, А. А.; Собченко, Д. Л.
Май-2008Якість паяних з'єднань з впровадженням безсвинцевих технологійПанов, Л. І.; Голик, В. А.
Май-2008Регулятори трафікуЄрімічой, І. М.; Беженар, Ю. В.
Май-2008Інформаційно-комп’ютерне забезпечення штучного старіння резисторних елементів та їх темпофункціональне макромоделювання на базі СХ САПРНіколаєнко, В. М.; Буряченко, О. Д.
Май-2009Функціональне макромоделювання нелінійних динамічних об’єктів і систем на базі СХСАПРНіколаєнко, В. М.; Меньшиков, М. Г.
Май-2009Інформаційно-комп`ютерне забезпечення штучного старіння селективних компонентів ез та їх темпофункціональне макромоделюванняНіколаєнко, В. М.; Мірша, С. А.
Май-2009Інформаційно-комп’ютерне забезпечення компонентів ез з властивостями резонансу і затримки та їх темпофункціональне макромоделюванняНіколаєнко, В. М.; Гриценко, С. А.
Май-2009Алгоритм вибору НК для ЕЗ приладового типуЄфіменко, А. А.; Вільчинський, О. І.
Май-2009Послідовний алгоритм визначення моменту відмови засобів обробки інформаціїГоцуляк, В. В.
Май-2009Інформаційно-комп'ютерне моделювання і оптимізація технологічних процесів трафаретного друкування для виробництва електронних апаратівПанов, Л. И.; Демченко, А. М.
Май-2009Завадостійка кластеризація при контролі параметрів електронної апаратуриЩербакова, Г. Ю.; Сенча, Д. С.
Май-2009Мінімізація впливу прямих динамічних ефектів, елементів конструкції і зовнішнього магнітного поля на точносні характеристики волоконооптичного гіроскопуТининика, О. М.; Оверченко, А. О.
Май-2010Функціональне макромоделювання автоматизованих об’єктів та систем управління з компенсацією заданих нелінійностей у середовищі СхСАПРНіколаєнко, В. М.; Обертович, Д. І.
Май-2010Інформаційно-комп’ютерне забезпечення синтезу швидкодіючих регуляторів для заданих об’єктів з запізненнямНіколаєнко, В. М.; Дімов, С. В.
Ресурсы коллекции (Сортировка по Даты сохранения в по убыванию порядке): 1 по 20 из 21