Аннотация:
У підручнику викладено базові положення, що розкривають зміст та сутність навчальної дисципліни «Публічне управління. Багаторівневе врядування», викладено структурно-логічну схему теоретичного матеріалу, базові поняття, які: розкривають сутність теоретичних і методологічних засад публічного управління та багаторівневого врядування; знайомлять із вітчизняною традицією урядування та надають уявлення про зарубіжний досвід реформування системи публічного управління; визначають принципи та основні напрями, європейський вектор перебудови системи публічного управління в Україні. Матеріали містять широке коло літературних джерел відповідно до назви навчальної дисципліни.
Видання розраховане на фахівців з теорії, історії та методології публічного управління та адміністрування, теорії держави та права, менеджменту, працівників органів публічної влади, інших фахівців у сфері публічного управління.
Підручник є складовою частиною навчально-методичного комплексу програми підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».