Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/12590
Название: Методичні вказівки для виконання розрахунково-графічних, контрольних робіт та домашніх завдань з фізики. Розділ «Постійний струм»
Авторы: Анисимов, Володимир Олександрович
Anisimov, Vladimir
Корнєва, Наталія Миколаївна
Korneva, Natalia
Ключевые слова: теоретичний матеріал
розрахунки
Дата публикации: 2022
Издательство: Одеса: ОП
Библиографическое описание: Анисимов, В. О. Методичні вказівки для виконання розрахунково-графічних, контрольних робіт та домашніх завдань з фізики. Розділ «Постійний струм» для здобувачів освіти усіх спеціальностей / уклад. : В. О. Анисимов, Н. М. Корнєва – Одеса : НУ "Одес. політехніка", 2022. – 20 c.
Краткий осмотр (реферат): Вміння розв’язувати задачі є необхідним для майбутнього інженера і потребує глибокого засвоєння теоретичних положень. Перед тим, як розв’язувати задачу з будь-якого розділу курсу фізики, необхідно уважно вивчити відповідний теоретичний матеріал. Спочатку слід з’ясувати, які фізичні явища розглядаються в даній задачі, якими величинами вони характеризуються. Потім необхідно згадати відповідні фізичні закони та записати формули, що пов’язують відомі фізичні величини, перелічені в умовах задачі, з невідомими величинами, які підлягають визначенню. Далі необхідно коротко записати умову задачі, використовуючи звичні позначення фізичних величин. Якщо в умові задачі наводяться числові значення величин в одиницях, які не відповідають міжнародній системі одиниць (СІ), то їх необхідно виразити в одиницях міжнародної системи. При розв’язуванні складної задачі доречно її розкласти на окремі простіші задачі та розв’язувати їх у певній послідовності. Розв’язування задачі виконується в загальному вигляді. Це означає, що відповідь слід отримати спочатку у вигляді формули, яка пов’язує шукану величину з величинами, що вважаються відомими з умов задачі. Вірність отриманого результату перевіряється підстановкою в знайдену кінцеву формулу одиниць фізичних величин в міжнародній системі. Якщо записана комбінація розмірностей відповідає одиниці вимірювання шуканої величини, то можна переходити до завершального етапу  підставляти у знайдену формулу числові значення величин та виконувати розрахунки.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/12590
Располагается в коллекциях:Підручники, навчальні посібники каф. фізики

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
MV-fiz-RGR-PS.doc866 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.