Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/10703
Название: Металознавство
Авторы: Прокопович, І.В.
Дата публикации: 2020
Издательство: Одеса : Екологія
Библиографическое описание: Прокопович, І. В. Металознавство : навч. посібник / І. В. Прокопович. – Одеса : Екологія, 2020. – 308 с.
Краткий осмотр (реферат): У навчальному посібнику викладено питання будови та кристалізації металів та їх сплавів. Розглянуто елементи загальної теорії металевих сплавів. Проаналізовано фази, що утворюються в сплавах, діаграми стану подвійних систем. Показано вплив технологічних процесів та умов експлуатації на структуру та властивості металів і сплавів. Надано основи термічної та хіміко-термічної обробки і методів зміцнення. Наведено основні відомості про вуглецеві та леговані сталі, чавуни, сплави зі спеціальними властивостями, кольорові метали та сплави на їх основі, благородні метали, рідкоземельні метали, феросплави та тверді інструментальні матеріали. Навчальний посібник призначено для здобувачів вищої освіти першого освітянського рівня «бакалавр» металургійних та машинобудівних спеціальностей з курсів «Металознавство», «Матеріалознавство», «Технологія конструкційних матеріалів», «Термічна обробка» та «Електротехнічні та конструкційні матеріали».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/10703
ISBN: 978-617-7867-01-1
Располагается в коллекциях:Підручники, навчальні посібники каф. ТУЛП

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Металознавство.pdf68.85 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.