Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/13308
Название: Методичні рекомендації «Педагогічна практика з фізичної культури» для здобувачів предметної спеціальності 014.11 Середня освіта «Фізична культура», очної і заочної форми навчання
Авторы: Подгорна, Вікторія Віталіївна
Подгорная, Виктория Витальевна
Podgorna, Victoria
Кокотєєва, Анастасія Сергіївна
Кокотеева, Анастасия Сергеевна
Kokotieieva, Anastasiia
Марчук, Віталій Сергійович
Марчук, Виталий Сергеевич
Marchuk, Vitalii
Завойко, Наталія Олександрівна
Завойко, Наталья Александровна
Zavoyko, Natalia
Ключевые слова: Педагогічна практика, проведення уроку, вчитель фізичної культури
Дата публикации: 1-Фев-2023
Библиографическое описание: Методичні рекомендації «Педагогічна практика з фізичної культури» для здобувачів предметної спеціальності 014.11 Середня освіта «Фізична культура», очної і заочної форми навчання / уклад. : В. В. Подгорна, А.С. Кокотєєва, В.С. Марчук, Н.О. Завойко ; Нац. ун-т "Одес. політехніка". – Одеса, 2022. – 25 с.
Краткий осмотр (реферат): Педагогічна практика – діяльність здобувачів вищої освіти, яка є аналогом професійної роботи вчителя, адекватна змісту і структурі педагогічної діяльності, організовується в реальних умовах навчального закладу. В традиційній системі підготовки вчителів фізичної культури в ЗВО педагогічна практика відіграє головну роль у вирішенні проблеми формування практичних професійних умінь. Вона забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх учителів з їхньою практичною діяльністю у навчально-виховних закладах і є органічною частиною навчально-виховного процесу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/13308
Располагается в коллекциях:Методичні матеріали каф. ФВСВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.