Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/7278
Название: Інноваційні наукові методи та методики у туризмі
Другие названия: INNOVATION SCIENTIFIC METHODS AND METHODS IN TOURISM
Авторы: Рыбка, Наталия Николаевна
Городниченко, Анастасия
Рибка, Наталія Миколаївна
Rybka, Nataliia
Городніченко, Анастасія
Horodnichenko, Anastasiia
Ключевые слова: філософія туризму, синергетика, кластер, кластеризація,
Дата публикации: 2017
Библиографическое описание: Городніченко, А. Інноваційні наукові методи та методики у туризмі / А. Городніченко, Н. Рибка // Філософія та гуманізм. - 2017. - Вип. 1 (5). - С. 38-43.
Краткий осмотр (реферат): У статті розглядаються можливості використання актуальних універсальних філософських методів (синергетика) та заснованих на них методологій діяльності для підвищення конкурентоспроможність національної економіки. Робиться акцент на розгляді синергетичного ефекту у туризмі. З’ясовується, що оптимальним інноваційним інструментом (методом) удосконалення та розвитку такої складної систем, як туризм, є кластеризація. Особливий акцент приділено досягненню синергетичного ефекту шляхом застосування методу кластеризації, що дозволяє здійснити перехід до морального та культурного вимірів, а також змінити значення туризму в структурі суспільно-політичних відносин та в процесі становлення і розвитку громадянського та інформаційного суспільства.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/7278
Располагается в коллекциях:Статті каф. ФМН
Випуск 5, 2017:

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
7.pdfрыбка169.66 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.