Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/7338
Название: Пострадянський соціальний простір у форматі діалогу з провідними акторами глобалізації: філософсько-політичний аспект
Авторы: Розова, Тамара Вікторівна
Гайтан, Віталій Віталійович
Розова, Тамара Викторовна
Rozova, Tamara
Гайтан, Виталий Витальевич
Haitan, Vitalii
Ключевые слова: актори глобалізації
альтерглобалістські проекти
глобалізація
пострадянський соціальний простір
Дата публикации: 2016
Издательство: Нац. ун-т "Одес. юрид. акад."
Библиографическое описание: Розова, Т. В. Пострадянський соціальний простір у форматі діалогу з провідними акторами глобалізації: філософсько-політичний аспект / Т. В. Розова, В. В. Гайтан // Акт. проблеми філософії та соціології : наук.-практ. журн. - Одеса, 2016. - Вип. 10. - С. 115-119.
Краткий осмотр (реферат): У статті розглядаються процеси, що відбуваються на по- страдянському соціальному просторі, крізь призму філософії політики, яка відіграє особливу роль, оцінює антропологічні, цивілізаційні, культурні ризики глобалізаційних процесів. Трансформація культурно-історичного потенціалу постра- дянського соціального простору часто пов’язується лише з транзитом – переносом західних моделей розвитку, ідеоло- гій, політичних механізмів регулювання, що не завжди є результативним. Виникають форми незахідної глобалізації. Хоча вестернізація відбувається, вона не свідчить про те, що радикально змінює ідентичність тих країн, які вступають у глобальні відносини. Виникають альтерглобалістські проек- ти, коли глобалізація здійснюється не за західним сценарієм, а за азіатським. Виникає ще одна ніша, яка в контексті муль- тикультуралізму свідчить про новітні можливості трансфор- мації соціального простору.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/7338
Располагается в коллекциях:Статті каф. КМВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.