Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/8640
Название: Взаємоперетин навчання й виховання особистості у філософії освіти: від середньовіччя до просвітництва
Другие названия: INTERCONNECTION OF EDUCATION AND UPBRINGING OF THE
Авторы: Берегова, Галина
Ключевые слова: філософія освіти, навчання, виховання, схоластика, гуманізм,
Дата публикации: Июн-2018
Издательство: ОНПУ
Библиографическое описание: Берегова, Г. Взаємоперетин навчання й виховання особистості у філософії освіти: від середньовіччя до просвітництва / Г. Берегова // Філософія та гуманізм. – 2018. – №8. – С. 20–32. – Бібліогр.: 22 назви.
Краткий осмотр (реферат): Стаття містить огляд і філософсько-освітній аналіз взаємоперетину навчання й виховання у добу Середньовіччя, Відродження та Просвітництва. У роботі зазначено, що навчання й виховання в середньовічну епоху відбувалося в межах теологічних концепцій, де церква визначала зміст, форму навчання та виховні канони. Зроблено акцент на наукоцентристському характері навчання й виховання в епоху Відродження, акцентовано увагу на створенні представниками цього періоду нової освітньо-виховної системи, що базується на навчальних посібниках з усіма необхідними для учня знаннями та практичному спрямуванні навчання. Зазначено, що в епоху Просвітництва чітко виокремлюються сутнісні риси виховного процесу, органічно поєднаного з навчальною діяльністю; конкретизується освітньо-виховний принцип наслідування природи, пропонуються новаторські методи й засоби навчання й виховання. Стверджується, що педагогічні концепції минулого можуть суттєво збагатити надбання філософії освіти та сучасну вітчизняну систему освіти й виховання.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/8640
ISSN: 2518-7392
Располагается в коллекциях:Віпуск 8, 2018

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
5.pdfБерегова Г.248.24 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.