Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/9277
Название: Взаємодія стратегічного планування економічного розвитку виробничих підприємств та регіонального маркетингу
Авторы: Дискіна, Анастасія Аркадіївна
Нєкрасова, Любовь Аркадіївна
Дискина, Анастасия Аркадьевна
Dyskyna, Anastasyia
Некрасова, Любовь Аркадьевна
Niekrasova, Lubov
Ключевые слова: стратегічне планування, економічний розвиток, виробничі підприємства, регіональний маркетинг, методи стратегічного планування.
Дата публикации: 2018
Издательство: Видавництво "ТЕС"
Библиографическое описание: Некрасова, Л. А. Взаємодія стратегічного планування економічного розвитку виробничих підприємств та регіонального маркетингу / Л. А. Некрасова, А. А. Дискіна // Маркетинг і цифрові технології. - 2018. - Т. 2, № 3. - С. 104-118.
Краткий осмотр (реферат): В статті розглянуто основні передумови переходу до сучасного стратегічного планування розвитку виробничого підприємства, наведено принципи та його основні риси. Досліджено методологію стратегічного планування в системі управління розвитком виробничих підприємств, множина представлених методів та підходів стратегічного планування базується на технологіях аналізу, планування та прогнозування мікро- та макро-економіки. Запропоновано розглядати регіональний маркетинг, як механізм подолання дії зовнішніх «стримуючих факторів», що забезпечує конструктивність процесів перетікання ресурсів і капіталів в економічному просторі, а також представлено суб’єктно-об’єктну систематизацію комплексу регіонального маркетингу. Визначено аспекти взаємодії елементів системи стратегічного планування розвитку виробничих підприємств та соціально-економічного розвитку регіону на основі маркетингового підходу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/9277
ISSN: 2522-9087
2523-434Х
Располагается в коллекциях:Статті кафедри економіки

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
document.pdf804.96 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.