Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/2454
Название: ЛЮДИНА З ПІСНІ : СОБКО ІВАН КУЗЬМИЧ – ГЕРОЙ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ , МЕШКАНЕЦЬ СЕЛА КІЗОМИС БІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ( ДО 70 – РІЧЧЯ ЗАСНУВАННЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ )
Другие названия: The man from a song : Sobko Ivan Kuzmich - the hero of the Soviet Union, the habitant of Kizimis village of Bilozersky region ( to the 70th anniversary of the Kherson region).
Авторы: Удод, Л. В.
Пирожков, І .
Udod, L. V.
Pirozhkov, I.
Дата публикации: 2014
Издательство: Odessa National Polytechnic University
Краткий осмотр (реферат): Наше дослідження присвячене сторінкам біографії та героїзму за часи Великої Вітчизняної війни відомої на Херсонщині людині Івану Собку . Останніми роками спостерігаємо тенденцію зростання серед населення , особливо студентської та учнівської молоді , інтересу до історії рідного краю , рідного міста чи села . Матеріали періоду В . В . війни виклають велику зацікавленість . І ми приєднуємося до цього інтересу . Подаються відомості про життєве кредо Івана Кузьмича , про головний сенс його існування на планеті Земля . Сподіваємось , що це творче дослідженняприпаде до душі студентській та учнівській молоді Херсонщини , особливо під час вивчення історії рідного краю , бо наші земляки свято пам ’ ятають героїв - херсонців , що самовідданно боролися з фашистськими загарбниками , як на території колишнього Радянського Союзу , так і на нашій таврійській землі .
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://sbornik.college.ks.ua/downloads/sbornik5_6/pdf/13.pdf
http://dspace.opu.ua/jspui/handle/123456789/2454
ISSN: 2307-4752
Располагается в коллекциях:Випуск №1(6)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
13.pdf718.6 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.